برندها

گروه متریال نقره ای در همکاری با معتبرترین شرکتهای اروپایی و ... تامین کننده نیاز بخش های تخصصی صنعت میباشد.


کوبلکو

برند محبوب تولید کننده مفتول های جوشکاری تو پودری


کوبل کو شرکت مطرح هلندی در زمینه ساخت مفتول های جوشکاری تو پودری مورد استفاده در جوشکاری گرید های مختلف فولادها میباشد.

کربو-ولد

برند مطرح آلمانی در ساخت گستره وسیعی از متریال جوشکاری


کربو - ولد از شناخته ترین برندهای آلمانی در سطح جهان میباشد که با بیش از ۴۰ سال سابقه در زمینه ساخت انواع متریال جوشکاری از با کیفیت ترین شرکتهای ساخت متریال جوش میباشد.

ESAB

برند جهانی با بیش از ۱۱۰ سال تجربه و تخصص


محصولات جوشکاری و برش ESAB ، تاسیس شده در سال 1904 ، یک رهبر شناخته شده در صنعت جوشکاری و برشکاری است. از فرآیندهای افتخارآمیز در جوشکاری و برش گرفته تا فناوری های انقلابی در برش و اتوماسیون مکانیزه ، فلزات ، تجهیزات و متریال جوشکاری ESAB راه حل هایی را برای مشتریان در سراسر جهان فراهم می کند.

UTP

چهار دهه تجربه در تولید و ساخت مواد جوشکاری با کیفیت بالا برای تعداد زیادی از کاربردهای امروزی


UTP طیف کاملی از فلزات پرکننده را ارائه می دهد ، بیشترین تخصص UTP در بخش مواد آلیاژ بالا است. تخصص UTP در زمینه کاربردهای مقاوم در برابر دمای بالا و خزش بر اساس سالها تجربه و تحقیقات گسترده در زمینه رفتار شکست خزش تحت تنش طولانی مدت تحت متنوع ترین شرایط است.

MARTEC

متخصص در زمینه پوشش های مقاوم به سایش


برند نام آشنای فرانسوی در زمینه تولید پوشش های مقاوم به سایش تنگستن کاربید .

Kiswel

برند کره ای ، همیشه با شما...


KISWEL همیشه تلاش خواهد کرد تا بالاترین کیفیت مواد را حفظ کند و با افتخار در تقویت رقابت جهانی به عنوان یک رهبر صنعت ادامه دهد.KISWEL همراه با دفتر مرکزی واقع در سئول ، دارای دو کارخانه تولید و یک مرکز تحقیق و توسعه در کره است. از نظر مقیاس جهانی ، KISWEL کارخانه های تولیدی را در ایالات متحده ، مالزی و چین همراه با شعبات مستقر در ایالات متحده ، ژاپن ، چین ، ویتنام ، مالزی تایلند و لوکزامبورگ اداره می کند.

DAIKO

با صلاحیت ترین تولید کننده آلیاژهای خاص در جهان


همیشه سیاست ما در انتخاب بزرگترین و با صلاحیت ترین تولید کنندگان آلیاژهای خاص در جهان ایجاد یک همکاری مستحکم با آنها بوده است. این انتخاب باعث شده است که با آزمایش دقیق و دقیق ، طیف وسیعی از مواد مصرفی جوشکاری و روکش با مارک DAIKO تولید شود: الکترودهای روکش دار، سیم های جامد و سیم های مفتولی، نوارها و ... در این طیف گسترده ای از محصولات ، توجه ویژه ای به آلیاژهای مقاوم در برابر خوردگی (CRA) و به ویژه آلیاژهای نیکل که محصول برتر ما Daiko SF 625 در آن قهرمان اصلی است ، توجه می شود. ما امروز یک شریک قابل اعتماد و وقت شناس هستیم ، که توسط مشتریان عمده و معتبر در سراسر جهان در زمینه های مختلف: نفت و گاز ، مواد شیمیایی و پتروشیمی ، مخازن تحت فشار ، شیرآلات و به طور کلی در هرجایی که محصولات قابل مصرف با کیفیت بالا و معتبر مورد نیاز باشد ، واجد شرایط هستیم.

TECHNOGENIA

شرکت خانوادگی فرانسوی با تمرکز بر پوشش های سخت کاری


از زمان تاسیس آن در سال 1979 ، تکنوژنیا یک شرکت خانوادگی فرانسوی است که در زمینه راه حل های سختکاری بر اساس پوشش جوشکاری کاربید تنگستن تخصص دارد. Technogenia با افزایش طول عمر بسیاری از اجزای صنعتی در سراسر جهان به کاهش هزینه های نگهداری و توقف تولید کمک می کند. ما محصولات مصرفی جوشکاری تولید می کنیم و خدمات کاملی از جوش تا تأمین کامل قطعات سایشی ارائه می دهیم.

OERLICON METCO

پیشرو در مهندسی سطح


Oerlikon Metco پیشرو در ارائه مواد و راه حل های مهندسی سطح با حضوری جهانی است. ما با مجموعه گسترده و نوآورانه ای از مواد برای فناوری سطح و سایر فرآیندهای مهم و پیشرفته ، تجهیزات کاربردی برای اسپری حرارتی و روکش لیزر ، فناوری های منحصر به فرد برای تولید اجزای تخصصی و یک شبکه جهانی از مراکز خدمات پوشش ، به مشتریان خود خدمت می کنیم.

BMI

تکنولوژی فرانسوی در مهندسی سطح و متریال ضد سایش


برای بیش از 50 سال ، گروه BMI بر اساس تخصص در ساخت متالورژی و فلزات بنا شده است. گروه BMI که در قلب «Les Mauges» فرانسه واقع شده است ، منطقه ای که صنعت سرامیک در آن نقشی اساسی ایفا می کند ، راه حل های قابل اعتماد و ابتکاری در زمینه قطعات ضد سایش ایجاد کرده است.

DURUM

کیفیت ، تخصص ، قابلیت اطمینان


DURUM برند مطرح آلمانی است که سیم ها و پودرهای جوشکاری و ‍پوشش سختکاری با عملکرد بالا را فراهم می کند. DURUM یک رهبر در بازار جهانی در زمینه تأمین مواد مصرفی جوشکاری و ‍پوشش های سخت تخصصی است که می تواند توسط طیف وسیعی از فرآیندها از جمله: جوشکاری قوس انتقال یافته پلاسما (PTA) ، پودر لیزر و جوشکاری سیم ، جوشکاری اکسیژن ، پودر اسپری حرارتی و سیم را با بالاترین خلوص و اطمینان تامین و مشتریان خود را در سراسر جهان پشتیبانی نماید.

با ما در تماس باشید


66171913 - 021